خرید اینترنتی بیمه نامه زندگی

متقاضی گرامی ، در صورتی که سن شما کمتر از 40 سال و سرمایه مورد نظرتان کمتر از 50,000,000 ریال است می توانید از طریق این سامانه نسبت به خرید یکی از انواع بیمه نامه زندگی اقدام نمایید. در غیر این صورت با یکی از نمایندگان بیمه ملت تماس حاصل فرمایید .

مراحل خرید به شرح زیر می باشد :
1- ثبت نام
2- تکمیل فرم پیشنهاد
3- پرداخت وجه
4- صدور بیمه نامه

صحت اطلاعات ابرازی شما مبنای پوشش بیمه شما است. اگر اطلاعات داده شده ناقص یا غلط باشد تحت پوشش بیمه قرار نگرفته اید و هنگام بروز حادثه مشمول دریافت خسارت نمی شوید لذا در تکمیل اطلاعات بطور صحیح کاملا دقت نمائید.
از پيشنهاد دهنده تقاضا مي‏گردد به كليه پرسشهاي اين پيشنهاد جواب كامل ارائه نمايد و هيچ سوالي را بدون پاسخ نگذارد زيرا صحت اين جوابها و كامل بودن آن شرط اصلي معتبر بودن قرارداد بيمه عمری است كه بر اساس اين پيشنهاد صادر مي‏گردد.

در ضمن هر گونه اظهار خلاف و خودداري از واقع گويي درباره وضع مزاجي و سلامتي بيمه شده، ، به موجب ماده 12 قانون بيمه باعث ابطال و سلب مزاياي بيمه نامه خواهد گرديد. ضمناً شركت بيمه اجازه دارد هر زمان كه لازم بداند هر گونه تحقيق از پرونده پزشكي بيمه شده را به عمل آورد .
در صورت انصراف از خرید بیمه نامه و برگشت حق بیمه می توانید به هر یک از نمایندگی های بیمه ملت مندرج در سایت مراجعه فرمائید.
مدت زمان اعتبار پیشنهاد برای بیمه نامه 15 روز می باشد.
شما می توانید پس از طی مراحل فوق وضعیت بیمه نامه خریداری شده را از طریق شماره پیامک 20008882 پیگیری فرمائید.
زمان مورد نیاز جهت تکمیل اطلاعات حدود 10 الی 15 دقیقه می باشد. لطفا با حوصله و دقت کافی فرمها را تکمیل نمایید.

 

e-max.it: your social media marketing partner